Videokurz č. 3
Jak dostat peníze od pojišťovny
Zbývá 17 min
Lukáš Kaplan - EUCS
4,8 (38 hodnocení)

O kurzu

Jak na to, aby peníze, které patří vám, nezůstávaly na účtech pojišťoven? Náš kurz vám odhalí záludnosti a rozdíly při řešení pojistné události z povinného ručení a havarijního pojištění. Získáte praktické informace o tom, jak postupovat při dopravní nehodě a maximalizovat své nároky při dalších škodách na majetku a újmách na zdraví. Blíže se podíváme také na podpojištění a na to, jakým problémem může být při majetkové škodě.

Lukáš Kaplan – odborník na řešení pojistných událostí a jednatel společnosti EUCS, která pomáhá klientům řešit pojistné události a doposud vymohla více než 500 mil. Kč. V rámci prevence a předchází sporu s pojišťovnami analyzuje také pojistné podmínky pojištění.

Co na to klienti

Wau, tak tenhle kurz mi fakt otevřel oči. Spousta informací i příkladů, které by mě nenapadly, že mohou zvažovat. Rozhodně doporučuji kouknout, protože získáte nový pohled na pojišťovny a to, jak konkrétní případy řešit.
Markéta Malá
Rozhovor byl zajímavý a potvrzuje mou domněnku, že pojišťovnám nikdy nepůjde o dobro klienta, a proto je dobré vědět, na co si dát pozor, pokud zřizujeme jakýkoliv produkt a zeptat se. Rozhodně koukněte, pokud si chcete rozšířit všeobecný přehled.
Anonym
Kalkulace životního pojištění
Zajistěte se s nabídkami, dle vašich potřeb.
Kalkulace životního pojištění
Pojištění vozidel
Pojďte zabezpečit sebe i vozidlo pro případné nástrahy nejen na silnici
Pojištění vozidel