Videokurz č. 7
Pozor na podvody. I v bankách.
Zbývá 20 min
Petr Klasna - Patron finanční služby
4,9 (21 hodnocení)

O kurzu

Víte, jak dnes fungují finanční podvody a co si pod tím dnes představit? V tomto kurzu se dozvíte, jak finanční instituce zneužívají naší nevědomosti a na co si dávat pozor. Jakými postupy získáme lepší plnění pojistné události a na co je třeba myslet. Řekneme si, podle čeho poznat nekalé praktiky, proč některé produkty hrají v náš neprospěch a jak na tom jsou státem financované finanční produkty.

Petr Klasna – spoluzakladatel společnosti Patron finanční služby. Za 15 let v oboru toho viděl už hodně, proto jej baví klienty vzdělávat a poskytovat jim skutečně kvalitní finanční služby.

Stali jste se Vy nebo někdo z Vašich známých obětí něčeho podobného? Napište nám na email podvody@financnipatron.cz a třeba o tom vydáme další díl.

Co na to klienti

Opravdu velké množství příkladů, jak nás prodejci dokážou obrat o peníze, aniž bychom si to uvědomovali. Rozhodně není od věci si kurzem projít a zamyslet se, zdali se vám taky něco takového nestalo.
Renata Pechová
Překvapilo mě, kde všude mohou být finanční produkty nabízeny. Jsem rád i za praktické rady, nad kterými bych se normálně nepozastavil. Tím, že si rozhovor pustíte, tak rozhodně neprohloupíte.
Adam Bačina
Pravidelné investice
Zjistěte s námi, kam si pravidelně odkládat.
Pravidelné investice
Finanční plánování
Poraďte se s námi o budoucnosti vašich peněz.
Finanční plánování