Videokurz č. 5
Bydlet ve vlastním?
Zbývá 9 min
Petra Kubečková – Servicia
4,6 (27 hodnocení)

O kurzu

Zjistěte, zdali má ještě smysl bydlet ve vlastním a jaké možnosti dnes máte. Hlavním tématem je hypotéka. Dozvíte se více o podmínkách pro její získání, kdy lze uvažovat o stoprocentní částce a k čemu je bezúčelná hypotéka. Blíže si představíme refinancování a jak funguje, anebo jak splatit hypoteční úvěr a co je potřeba vědět. Řekneme si také něco o tom, jak přemýšlet o hypotéce z investičního hlediska.

Petra Kubečková – hypoteční specialistka ve společnosti Servicia. Ročně zpracuje hypotéky v objemu více než 300 mil. Kč.

Co na to klienti

O vlastním bydlení s přítelem uvažujeme delší dobu. Jsem ráda, že jsem si poslechla rozhovor na téma hypotéky. Teď vím, co mohu očekávat a jak postupovat při jejím vyřízení i budoucích záležitostí. Rozhodně jsou tu veškeré informace, které jsem potřebovala vědět.
Vlasta Veselá
Téma o hypotéce mě zaujalo. Škoda jen, že se nešlo víc do hloubky. Navíc nepadla nejdůležitější informace, kterou paní Kubáčová nadnesla. Kde seženu finančního poradce, který mi pomůže s hypotékou a kolik to bude stát?
Tomáš Blaha

Další kurz v pořadí

Hypoteční kalkulačka
Najděte s námi nejlepší způsob financování nemovitosti.
Hypoteční kalkulačka
Výpočet bonity
Zjistěte u nás, na jakou hypotéku dnes dosáhnete.
Výpočet bonity