Videokurz č. 6
Uložit peníze výnosně i bezpečně?
Zbývá 10 min
Jan Hlavsa - Fondee
4,8 (24 hodnocení)

O kurzu

Získejte nejen odpověď na to, jak a kdy uložit peníze bezpečně a výnosně. Co hraje v neprospěch peněz uložených na běžných a spořících účtech. Jak funguje investování a které ukazatele je důležité znát a sledovat. Očekávejte i způsob, jak přemýšlet nad jednotlivými investicemi, jaké faktory zohlednit a proč peníze rozložit do více investic. Blíže se podíváme na spořící účty, ale i další příležitosti pro dlouhodobé investování.

Jan Hlavsa – spoluzakladatel online investiční platformy Fondee, prostřednictvím které může každý investovat nebo spořit s minimálními poplatky.

Co na to klienti

Příjemný vhled do tématu investování. Řekl bych, že pan Hlavsa zmínil vše podstatné. Pokud přemýšlíte o tom, jak, pak se v rozhovoru dozvíte srozumitelně, jak reálně přemýšlet o investování a co by člověku rozhodně nemělo uniknout.
Martin Hájek
Téma investování mě rozhodně zaujalo. Chtěla bych do něj více proniknout a tenhle kurz beru jako příjemný start, jak se člověk může dovědět vše podstatné. Rozhodně doporučuji, pokud se zajímáte o investování…
Michal Kudrna

Další kurz v pořadí

Pravidelné investice
Zjistěte s námi, kam si pravidelně odkládat.
Pravidelné investice
Finanční plánování
Poraďte se s námi o budoucnosti vašich peněz.
Finanční plánování